ГРАНТОВА ПРОГРАМА СПІЛКИ ВІРМЕН УКРАЇНИ СПІЛЬНО З МЕРІЄЮ ЄРЕВАНА
Розробка неймІнгу та брендингу першого скейт-парку у ВІрменІЇ
Створення скейт-парку в Єревані на території площею 5044 м² — безпрецедентний соціальний проєкт Спілки вірмен України, спрямований на створення активного середовища відпочинку та розваги для молоді, абсолютно нової локації соціально-культурного характеру у столиці Вірменії.
Про проєкт
Скейт-парк в Єревані — це нова платформа для тих, хто захоплюється скейтбордами, роликовими ковзанами та BMX, місце для активного відпочинку, спорту та проведення дозвілля для жителів і гостей столиці.
Будівництво скейт-парку відбувається за технічної та адміністративної підтримки мерії Єревана.
створити графічний дизайн у вигляді логотипу, який запам'ятовується, та бренду першого скейт-парку Єревана, який відображатиме соціально-культурну значущість проєкту та розкриватиме можливості нової локації у столиці Вірменії.
Мета даного конкурсу:
1
2
3
неймінг першого скейт-парку Єревана;
логотип першого скейт-парку Єревана;
брендинг першого скейт-парку Єревана.
Концепція:
21 грудня 2019 року в Києві на підсумковій конференції Спілки вірмен України відбулася презентація майбутнього унікального скейт-парку Єревана, ініціативи та благодійного проєкту Спілки вірмен України у столиці Вірменії.
Історія створення парку
Фундаментальними цілями архітектора Армена Шатворяна, автора проєкту першого скейт-парку Єревана, було створення абсолютно нової локації у столиці Вірменії, а саме новітнього майданчика для екстремального спорту, формування нового простору для активного відпочинку та дозвілля городян.
На початку 2020 року голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян та мер Єревана Айк Марутян підписали договір про будівництво Спілкою вірмен України першого скейт-парку, після чого в березні стартував перший етап будівництва, який буде реалізований у цьому році.
Як взяти участь?
Ознайомитися з умовами;
Подати анкету для участі;
Надіслати проєкт (по електронній пошті після підтвердження участі).
1
2
3
+38 044 227 91 61
sau@sau.org.ua

КонтактИ
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 5
ОфІс СВУ